Звернення керівництва

       Від імені АТ «ВАЖПРОМЕЛЕКТРОПРОЕКТ» вітаю Вас - наших замовників, партнерів, колег - усіх тих, з ким разом успішно співпрацювали та продовжуємо співпрацювати майже 100 років. Наша спільна робота забезпечує ефективне виконання поставлених завдань з комплексної електрифікації та автоматизації об'єктів металургії, машинобудування, хімії та інших галузей промисловості нашої країни, а також країн ближнього та далекого зарубіжжя.

       Ми із задоволенням констатуємо, що колектив інституту «ВАЖПРОМЕЛЕКТРО-ПРОЕКТ» - це команда висококваліфікованих, талановитих фахівців, яка об'єднала досвід кількох поколінь інженерів-проектувальників та енергію молоді, яка забезпечує замовника надійними, перевіреними технічними рішеннями, поряд із впровадженням нових, передових ідей.

        Дотримання термінів проектування, кваліфікований персонал, відповідальність за якість, пропозиція замовнику кількох обґрунтованих рішень при проектуванні – основний принцип концепції АТ «ВАЖПРОМЕЛЕКТРОПРОЕКТ», який виділяє інститут з інших проектних організацій.

         Максимальне задоволення потреб найвибагливіших замовників, гарантія високої якості наших проектів, чітке дотримання контрактних зобов'язань, забезпечення високого рівня взаємин із партнерами – головна стратегія діяльності інституту. Ми завжди готові до взаємовигідної співпраці з Вами.

З побажаннями успіхів,

директор Інституту

О.С. Соколовський

 

2024 АТ ВАЖПРОМЕЛЕКТРОПРОЕКТ

Copyright 20090604-20240513,  ВПЕП, технічний відділ,admtpep56@ukr.net